2012/2013  

Alsó tagozat

Csizmadia Tamás, Kiss Orsolya Réka és Vass Petra
„Barátaink az állatok” komplex tanulmányi verseny
országos döntő 19.hely

Kurai Roxána, Bedő Fanni, Pavelka Adél, Farkas Lilla,
Bedő Dorina
, Bor Boglárka 
Acrodance városi vereseny 3.hely 

Suli-Guru országos levelezős versenyen
Komáromi Péter   irodalom 2. hely
Bakos Marcell matek
2. hely                           
Fodor Barnabás
nyelvtan 1. hely és matek 2. hely
Laib Levente matek 1. hely

Bakó Noémi 
Óperenciás mesemondó verseny különdíj

Bertalan Réka, Mihályi Emese és Kovács Regina    
Curie területi környezetvédelmi vetélkedő 4. hely

Helmrich Márton,Tóth Martin és Erős Áron 
 Curie területi környezetvédelmi vetélkedő 3. hely

Erős Áron 
Tollpihe meseíró verseny 2. hely

Helmrich Márton 
Időutazó országos levelező verseny 1.hely
Bendegúz nyelvész megyei döntő 7. hely

Kindris Dóra  
Bendegúz nyelvész megyei döntő  9. hely
István király rajzverseny 2. hely

Sárosdi Alexandra 
Városi szépkiejtési verseny  3. hely

Kindris Dóra, Stefán Angelika Karina és Pap Attila Dávid 
Curie területi környezetvédelmi vetélkedő 1. hely

Burai Lili 
Országos nyílt karate bajnokság 1. és 2. hely
Városi szépkiejtési verseny  1.hely
Városi mesemondó verseny 1.hely

Németh Márton,Molnár Kristóf, Kristály Dávid
és Horváth Barnabás

Megyei Bozsik IP Program 2. hely

Domján Adolf és Lovász Gábor 
Természet-Ember-Környezet megyei verseny 5. hely

Orsik Regina Anna, Lovász Gábor és Németh Márton  
Curie területi környezetvédelmi vetélkedő 1. hely

Tóth Tamás, Vörös Gergő, Rózsavölgyi Ádám
és Szoboszlai Gergő

Rögbi országos diákolimpia 2. hely

Bodnár Dorottya Réka,Kovács Réka, Lovász Gábor
és Orsik Regina Anna

Megyei Honismereti verseny 7. hely

Tósoki Kitti  
Megyei mesemondó verseny 2. hely

Bodnár Dorottya Réka
Városi szépkiejtési verseny  2. hely

Bódis Laura, Kristály Dávid, Burai Lili,
Rózsavölgyi Ádám  

Városi közlekedési verseny 1.hely

Pereczes Patrícia, Oláh Boglárka,Vinter Dominik
és Farádi-Szabó Benjamin

városi közlekedési verseny 3. hely

Felső tagozat

Vizbel Ákos
Bendegúz nyelvész megyei döntő 7. hely

Erős Regő 
Zrínyi megyei matek verseny 10. hely
VOGE városi szavalóverseny  2. hely
Szavalóverseny Nádasdladány  2. hely
Tollpihe meseíró verseny 3. hely

Keller Kornél, Erős Regő és Farkas Bence 
János vitéz városi verseny 2.hely

Csákvári Gréta, Schmidt Richárd és Keresztes Petra
Curie területi környezetvédelmi vetélkedő 2. hely

Csákvári Gréta 
Kaán Károly megyei verseny 1.hely

Schmidt Richárd 
Kaán Károly megyei verseny 2. hely

Marx Mátyás, Domján Gergő és Parragi Martin 
Városi angol csapatverseny 2.hely

Geszler Kristóf, Marx Mátyás, Pretz Zsuzska
és Domján Gergő 

Tavaszi Túra honvédelmi verseny országos 10. hely

Lopert Annamária, Hajas Dominik és Szalai Martin 
Városi német csapatverseny  2.hely

Csákvári Alexandra, Domján Dávid és Kovács Dzsenifer  
Megyei környezetvédelmi verseny  1. hely

Bereczki Barbara, Balogh Petra és Pretz Zsuzska 
III. országos komplex ének-zenei verseny 12. hely
megyei 3. hely

Parragi Martin 
J-ly-s helyesírási verseny városi 3. hely
Városi szövegértési verseny 3. hely

Domján Gergő, Marx Mátyás, Fister Barbara,
Domján Dávid, Kovács Dzsenifer           

Városi elsősegélynyújtó verseny  1.helyezés
Megyei
elsősegélynyújtó verseny  1.helyezés
Országos
elsősegélynyújtó verseny 6.helyezés

Pretz Zsuzska 
Bendegúz nyelvész megyei döntő 5. hely

Lopert Annamária 
Városi informatika verseny 1. hely
Szemere Gyula helyesírási verseny megyei 5.hely

Szaller Richárd, Miliás Bálint és Vörös Dániel 
Curie területi környezetvédelmi vetélkedő 9. hely

Kalmár Rebeka, Vadász Bálint és Laczkó Enikő 
Curie területi környezetvédelmi verseny 5.helyezés

Csákvári Alexandra, Domján Dávid, Németh István
és Nagy Rebeka

Nádasdladány földrajz verseny 3. hely

Németh István, Tőzsér Tekla és Nagy Rebeka  
Curie területi környezetvédelmi verseny 3.helyezés

Csákvári Alexandra, Németh István
Természet-Ember-Környezet megyei verseny 4. helyezés

Mocsanaki Balázs  
Városi szövegértési verseny 3. hely

Pinczési János  
Megyei angol verseny 2.hely

Kalmár Gréta 
Megyei angol verseny  1.hely
Angol fordító verseny városi 1. hely

Bozsák Viktória 
Angol fordító verseny városi 3. hely

Csákvári Alexandra, Katona Barbara és Bors Jenifer   
Megyei csecsemőgondozási verseny  4. hely

Fister Barbara, Domján Dávid és Kovács Dzsenifer  
Bázisiskola megyei verseny 1. és 2.  hely

Kozma László 
Városi kerékpáros verseny 1. hely
Megyei kerékpáros verseny 4. hely

Csákvári Alexandra, Domján Dávid és Kovács Dzsenifer  
Megyei környezetvédelmi verseny  1. hely

GRATULÁLUNK NEKIK!
A 2011/2012-es tanév eredményei itt tekinthetők meg.

A 2010/2011-es tanév eredményei itt tekinthetők meg.