Tanulmányi versenyeredmények
Név
Osztály Verseny Helyezés
Édes Auguszta 6.b Nádasdy j-, ly-os   I.
Kiss Márton 5.b Nádasdy szövegértés I.
Kovács Kevin 8.a Nádasdy angol I.
Majzer Boglárka 3.a meseíró verseny II.
Molnár András 7.b Nádasdy angol I.
Molnár Milán 7.a Nádasdy angol I.
Nyikos György 4.b Versmondó verseny  
Pál Alexandra 2.a Nádasdy énekverseny  II.
Rácz Lili Szonja 3.a versmondó verseny   I.
Szabó Lilla 6.a versmondó verseny  III.
Tassy Kata 5.b Nádasdy j-, ly-os   I.
Zsolnai Márk 6.a judo Mikulás kupa  III.
   
Sportversenyek eredményei
Név
Osztály Sportág Helyezés
Fekete-Páris Balázs 2.a karate  I.II.III.
Bajai Leila Napsugár 2.a KID-Rock  III.
Gángó Lilla 2.a KID-Rock  III.
Bednarik Luca 2.a akrobatikus rock-and roll  I.III.
Hartdégen Ádám 2.a jégkorong  I.II. hely gólkirály
Kisfalusi Csanád 2.b focitorna  I.
Grüll Virág 3.a rögbi Mikulás  II. III.
Fekti Norbert 3.a karate  Sziget kupa II.III.
Hedrich Mira 3.a formációs tánc  III.
Szendi Renáta 3.a formációs tánc  III.
Mészáros Kamilla 4.a országos karate  verseny  III.
Hartdégen Lili  4.a nemzetközi műkorcsolya  III.
Fekete-Páris Enikő 4.a országos karate kupa  III.
Mikó Nikolett  5.b kézilabda  I.
Kisfalusy Máté 5.b foci országos  III.
Jakab Dávid 6.b sikeres asztaliteniszező 
Németh Bence 7.a kosárlabda  II.
Varga Dániel 7.a országos kosárlabda  II.
Szűcs-Török Csenge 7.a röplabda  II.
Szombath Leila 7.a karate  III.
Tóth Adrián 7.b boksz  III.
Cseh Viktória  7.b Fit kid  III.
Horváth Dániel 7.b foci  III.
 
   
Az iskolát városi és egyéb rendezvényeken képviselő szerepet vállaló tanulók névsora.
Rendezvény
Időpont Tanulók
Honvédelmi csapatverseny 2018.09.25
Komáromi Péter
Mohácsi Martin
Fűzér Otília
Jeszkel Luca
Ifjú Nemzetőr statiszta szerep 2018.10.03
Baticz Amina
Molnár Lili
Horosz Ágoston
Domján Bíbor
Szász Csongor
Török Rebeka
Kovács Marcell
Mekota Tifani
Langmár Olivér
Bedő Marcell
Csegezi Csenge
Falvai Norina
Varga Dénes
Mikó Nikolett
Kisangyalok Kara szereplés 2018.12.03
Fekete Szonja
Szabó Kata
Potyondi Orsolya
Pócsik Blanka
Hedrich Mira
ItasoKűu,om
Koncz Rebeka
Zsolnai Naomi
Kuglits Vivien
Csegezi Csenge
Falvai Norina
Gelencsér Fanni
Huang Lili
Mikó Nikolett
Nagy Jázmin
Tassy Kata
Török Rebeka
Parragi Nilolett
Szombath Leila
Török Kitti
Bozsoki Kinga
Paksi Patrícia Noémi