MAROSHEGYI GYERMEKEKÉRT ALAPÍTVÁNY
Adószám: 18491225-1-07

Iskolánk regisztrált tehetségpont lett!

Pályáztunk az Örökös Ökoiskola címre!

részletek itt

Iskolánk a Pákozdi Katonai Emlékpark Hazafiság iskolája programjában vett részt.
Erről szóló cikket itt találják.

X. Honvédfesztivál nyitónapján az iskola tanulói is szerepeltek
Erről szóló cikket itt találják.

Táncsicsos tanulók is részt vettek a Székesfehérvári Diáktanács éjszakai akadályversenyén, a Sóstón
2019. október 22.
Nemzeti ünnep - megemlékezés
(ünneplő ruha)
2019. október 25.
8. évfolyam részére pályaválasztási kiállítás
2019. október 28. - 31. ŐSZI SZÜNET
Szünet előtti utolsó tanítási nap:
október 25. (péntek)
Szünet utáni első tanítási nap:
november 4. (hétfő)

Magyarország Digitális Gyermekvédelmi Stratégiai Intézkedési Tervéről olvashatnak a következő linken:

TANULÓI ADATLAP 2017-2018-AS TANÉVRE
FELSZERELÉS LISTA és AJÁNLOTT OLVASMÁNYOK (felső tagozat)

Tisztelt Szülők!
Örömmel tájékoztatom Önöket, a szülői munkaközösség és az iskola kezdeményezésére megvalósult, hogy az elavult udvari játékok helyébe újakat telepíthettünk.
Szeretném felsorolni támogatóinkat, akik hozzájárultak az eszközök költségéhez:

• a Székesfehérvári Táncsics Mihály Általános Iskola szülői közössége (belépőjegyek, pártolójegyek)
  • Székesfehérvár Önkormányzata
  • Maroshegy területi képviselője Brájer Éva
  • Maroshegyi Gyermekekért Alapítvány

Sporteszközök, mászó vár, mérleghinták, kiülők, és homokozó kerültek telepítésre a gyerekek örömére.
A 2015/16-os tanév szülő-pedagógus báljának teljes bevételét iskolacsengő cseréjére fordítottuk, azaz dallamcsengő felszerelésére került sor.
Megköszönöm anyagi hozzájárulását minden támogatónknak a gyerekek, a pedagógusok és a magam nevében!
Csimáné Kiss Ilona

Amit eszel, azzá leszel
Újra éreznünk kell a természetes ízeket

A Vörösmarty Színházban 2013. március 21-én tartott Gála műsorunk a Székesfehérvár Megyei Jogú Város Önkormányzata támogatásával valósult meg.
Amit eszel, azzá leszel -
MIT ESZNEK A MENZÁN A FEHÉRVÁRI GYEREKEK?
SZÍNHÁZ AZ ISKOLÁBAN
2013. január 24.

A Herosz Fejér megyei szervezetének döntése alapján iskolánk jutalomban részesült: megkaptuk az ÁLLATBARÁT ISKOLA címet!

Befektetés a jövőbe - Magyarország fejlesztési terv
(záró)

Befektetés a jövőbe- Magyarország fejlesztési terv
(plakát)

Iskolánkban minden alsó tagozatos gyermek egy doboz iskolatejet kap teljesen díjmentesen.
2016/2017-es tanévben
2016. szeptember elsejétől az Iskolagyümölcs program keretében minden alsó tagozatos, és 5.-6. osztályos gyermek, napi 1 almát kap teljesen díjmentesen, így hívva fel az ifjúság figyelmét az egészéges étkezésre és mindennapi vitaminbevitelre.