MAROSHEGYI GYERMEKEKÉRT ALAPÍTVÁNY
Adószám: 18491225-1-07

KARÁCSONYI VÁSÁRT RENDEZÜNK!

Időpontja: december 13 és december 14, 14-től 16 óráig.

--------Téli szünet-------
Szünet előtti utolsó tanítási nap: 2017.12.22. (péntek)
Szünet utáni első tanítási nap: 2018.01.03. (szerda)

A MANÓTANODA KÖVETKEZŐ FOGLALKOZÁSA:

2018. január 11.    17 óra - FARSANGVÁRÓ

további részletek itt

Tisztelt Szülők!

Magyarország Digitális Gyermekvédelmi Stratégiai Intézkedési Tervéről olvashatnak a következő linken:

TANULÓI ADATLAP 2017-2018-AS TANÉVRE
FELSZERELÉS LISTA és AJÁNLOTT OLVASMÁNYOK (felső tagozat)

Az idei évben is lehet jelentkezni a
KID Rock and Roll foglalkozásaira.

Tisztelt Szülők!
Örömmel tájékoztatom Önöket, a szülői munkaközösség és az iskola kezdeményezésére megvalósult, hogy az elavult udvari játékok helyébe újakat telepíthettünk.
Szeretném felsorolni támogatóinkat, akik hozzájárultak az eszközök költségéhez:

• a Székesfehérvári Táncsics Mihály Általános Iskola szülői közössége (belépőjegyek, pártolójegyek)
  • Székesfehérvár Önkormányzata
  • Maroshegy területi képviselője Brájer Éva
  • Maroshegyi Gyermekekért Alapítvány

Sporteszközök, mászó vár, mérleghinták, kiülők, és homokozó kerültek telepítésre a gyerekek örömére.
A 2015/16-os tanév szülő-pedagógus báljának teljes bevételét iskolacsengő cseréjére fordítottuk, azaz dallamcsengő felszerelésére került sor.
Megköszönöm anyagi hozzájárulását minden támogatónknak a gyerekek, a pedagógusok és a magam nevében!
Csimáné Kiss Ilona

Amit eszel, azzá leszel
Újra éreznünk kell a természetes ízeket

A Vörösmarty Színházban 2013. március 21-én tartott Gála műsorunk a Székesfehérvár Megyei Jogú Város Önkormányzata támogatásával valósult meg.
Amit eszel, azzá leszel -
MIT ESZNEK A MENZÁN A FEHÉRVÁRI GYEREKEK?
SZÍNHÁZ AZ ISKOLÁBAN
2013. január 24.

A Herosz Fejér megyei szervezetének döntése alapján iskolánk jutalomban részesült: megkaptuk az ÁLLATBARÁT ISKOLA címet!

Befektetés a jövőbe - Magyarország fejlesztési terv
(záró)

Befektetés a jövőbe- Magyarország fejlesztési terv
(plakát)

Iskolánkban minden alsó tagozatos gyermek egy doboz iskolatejet kap teljesen díjmentesen.
2016/2017-es tanévben
2016. szeptember elsejétől az Iskolagyümölcs program keretében minden alsó tagozatos, és 5.-6. osztályos gyermek, napi 1 almát kap teljesen díjmentesen, így hívva fel az ifjúság figyelmét az egészéges étkezésre és mindennapi vitaminbevitelre.